WIATROŁAP 2023 – informacje organizacyjne


Hej hej, WIATROŁAP 2023 już za kilka dni!

Proszę, przeczytaj ogłoszenia do końca, oraz zapoznaj się z treścią linków wymienionych w tekście – będzie nam wszystkim łatwiej 🙂


1. Obóz zaczynamy kolacją w sobotę (19 sierpnia – godzina 18.00)
kończymy obiadem w sobotę (26 sierpnia – godzina 13.00)

W sobotę (19 sierpnia) recepcja rusza od godziny 15.00. Do domków/pokoi będzie można wejść w okolicach godziny 16. Prosimy o cierpliwość. Nie zawsze pokój/domek jest gotowy od razu do kwaterunku.

2. W tym roku opłata klimatyczna wynosi 2,8 zł za każdą osobę za dzień – dorosły, dziecko, niemowlę – wszyscy płacą tyle samo. Proszę uwzględnijcie tą opłatę w przelewach, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.

Uwaga: Ta kwota NIE jest uwzględniona w naszym cenniku (tabelka).

Opłata dotyczy tylko osób zakwaterowanych w ośrodku Wiatraki (domek, hotel, namiot, przyczepka, namiot glampingowy).

3. Przypominamy, że w tym roku (jak wcześniej) będziemy pobierać opłaty za zajęcia dla dzieci i młodzieży (wiek 4-6, 7-13, oraz 14-17)

Cena za zajęcia przez cały obóz to:
100zł – jedno dziecko,
140zł – w przypadku rodzeństwa (2 dzieci)
180zł – w przypadku rodzeństwa (3 dzieci)

Opłaty należy uiścić przelewem razem z opłatą za obóz

4. Codziennie przed śniadaniem mamy 30 minut modlitwy. Fajnie by było, jakby każdy z Was przynajmniej 2 razy wziął w niej udział. Modlimy się o przełom.

5. Jeśli dojeżdżasz do Olsztynka, masz możliwość dojechania do ośrodka Wiatraki kontaktując się ze swoimi znajomymi lub lokalną taksówką.

6. Jeśli przyjeżdżasz później niż w sobotę, koniecznie poinformuj nas o tym.

7. Kilka informacji na temat planu obozowego. Zapoznaj się z planem skróconym

– Na Warsztaty służb i artystyczne trzeba będzie się zapisać pierwszego dnia. Listy będą wywieszone przed wejściem do jadalni.

– Pierwszego dnia zapisywać się będziemy również na Seminarium Uzdrowienia Wewnętrznego. Przeczytaj o czym jest to Seminarium (trwające na drugiej godzinie wykładów przez kolejnych 6 dni)

Będzie można zapisać się też na indywidualne modlitwy rozeznania i uzdrowienia do naszego zespołu modlitwy i uzdrowienia wewnętrznego.

Dla młodzieży
będą dostępne warsztaty artystyczne po obiedzie.

Dla dorosłych indywidualne konsultacje o różnej tematyce.


8.
 Jeżeli nie jesteś pewien kwoty którą masz do zapłacenia, skontaktuj się z nami wcześniej, sprawdź jeszcze raz cennik oraz to, co przelałeś/aś do tej pory. Pierwszy dzień to nie najlepsza pora na te sprawy 🙂
No i w ogóle jeśli masz jakieś wątpliwości i pytania, najlepiej zadaj je wcześniej, przed obozem: kontakt@wiatrolap.pl 

9. Obóz odbywa się w ośrodku Wiatraki nad jeziorem Marózek – poniżej link z dokładną mapką jak dojechać z Olsztynka. Kliknij na mapę 

10. 
Jeśli chcesz pomóc jako tłumacz, proszę, zgłoś się do nas.

11.Jeśli przyjeżdżacie z dziećmi/młodzieżą, koniecznie zajrzyjcie w regulaminy ich grup (dostaną je pierwszego dnia). Potrzebujemy jako rodzice współpracować z liderami młodzieżowymi i dziecięcymi.

Pozdrawiamy
Organizatorzy 🙂 

Ps. 1 jeśli zgłaszałeś grupę osób, poinformuj ich o naszych ustaleniach.

PS. 2 Chcesz by na bieżąco? https://www.facebook.com/wiatrolap/