Goście specjalni Wiatrołapu 19-26.08.2023


David Wagner

Znany z pasji do Jezusa Chrystusa i miłości do ludzi. Rozpoznawany jako istotny proroczy głos, którego Bóg używa w obecnym czasie z narodach. David używa swojego proroczego daru by wzmocnić , wyposażyć i zachęcić ludzi , by odkryli swoje przeznaczenie i tożsamość w Chrystusie. David ma silny dar miłosierdzia i chodzi w wyjątkowej łasce do komunikowania serca Ojca ludziom na całym świecie. Ma wielką pasję w docieraniu do zgubionych, uzdrowieniu poranionych i odbudowaniu złamanych przez moc słowa Bożego i obecność Ducha Świętego.

Od założenia Father’s Heart Ministries w 2001 roku, David usługiwał w Stanach Zjednoczonych i 70 krajach. w 2010 roku założył on również „Motocykle dla Misji”, przez którą to misję dostarcza motocykle do pastorów i misjonarzy na całym świecie. David i jego żona Molly mają piątkę dzieci i obecnie mieszkają w Franklin Tennessee. Na stałe posługują w służbie Iris Ministry.

Mel Tari

To znany na świecie ewangelista i autor książek: „Jak potężny wiatr”, „Delikatny powiew Jezusa” i w języku angielskim „Jezus tu jest”, „Królestwo”.

Od blisko czterdziestu lat podróżuje głosząc Ewangelię w niemal każdym narodzie. Jest założycielem World Mission International i głównym mówcą na konferencjach na całym świecie.

Mel Tari oddał swoje życie Chrystusowi, kiedy przebudzenie dotarło do jego kraju Timoru i Indonezji. Ogień nie ustał, a Mel był naocznym świadkiem niektórych największych cudów, które wydarzyły się w XX wieku! Niezliczona liczba ludzi poznała Jezusa. Mel widział również ludzi wzbudzonych z martwych, wodę przemienioną w wino oraz wiele nadzwyczajnych uzdrowień (w tym głuchotę, ślepotę, wskrzeszone niemowlę, uzdrowienie trędowatgo, raka itp.). Papa Mel to człowiek z ogromną wizją i objawieniem jak żyć w Królestwie Bożym oraz duchowy ojciec wielu ludzi, między innymi naszych bliskich założycieli Iris w Krakowie.

Don Kremer

Morris Cerullo powiedział, że „posługa Dona polega na miłości, mocy i objawieniu”. Jako prorok, nauczyciel i ewangelista posługujący w narodach, Don stał przed niezliczonymi przywódcami, wodzami plemion, ambasadorami, przywódcami państw, głównymi przywódcami denominacji pierwszej linii frontu, a także mieszkańcami odległych wiosek głęboko w obszarach dżungli.

Mario Murillo opisał posługę Dona „mądrość dla mądrych”. Dotarł z Ewangelią do ponad 200 000 ludzi i podzielił się wnikliwymi, trafnymi naukami, które są współczesne w stosunku do rychłego powrotu Jezusa Chrystusa. Z ponad siedemdziesięcioma pięcioma misjami przez Atlantyk do Ghany, Togo, Liberii i Kenii, głównym celem Dona jest dotarcie do ludzi „nieosiągalnych i rzadko osiągalnych”. Rutynowo prowadzi szkoły służby dla pastorów, przywódców kościoła i krucjaty ewangelizacyjne, podczas których całe wioski doświadczają ocalenia, uzdrawiania i uwolnienia. Przez ponad czterdzieści lat w służbie Don był nauczycielem biblijnym w college’u, pastorem i misjonarzem w Afryce i różnych krajach europejskich. Był zaszczycony, że mógł służyć Cyganom w Europie, różnym plemionom Indian amerykańskich i licznym plemionom afrykańskim.