Goście Wiatrołapu – 2018


Jerame Nelson

Jerame Nelson jest proroczym mówcą przebudzeniowym i założycielem służby „Elisha Revolution”. Jest autorem, mówcą, głoszącym w wielu narodach. Jerame ma potężne słowa wiedzy porusza się darze uzdrawiania, oraz ma namaszczenie do poruszania się w cudach i sferze ponadnaturalnej. Pasją Jerame’ego jest wyposażanie ciała Chrystusa do słyszenia Bożego głosu i chodzenia w ponadnaturalnej Bożej mocy w codziennym życiu. Jerame wraz z żona Mirandą mieszka w San Diego w Kalifornii, gdzie współtworzą wydarzenie „Fire and Glory Outpouring”. Pracują razem, by zmienić życia tysięcy poprzez Ewangelie Pana Jezusa Chrystusa.

Joanne Moody

Jest ordynowaną usługująca w Apostolic Network of Global Awakening. Ukończyła studia magisterskie w zakresieJoanne Miles Moody programu certyfikowanego „Chrześcijańskie Uzdrowienie” w służbie Global Awakening. Jest coachem chrześcijańskim z zakresie programu w Western Seminary’s Coaching Program i posiada certyfikacje w Międzynarodowej Federacji Coachingowej.
Przewodzi zespołom uzdrowienia, naucza, przemawia, szkoli, wyposaża liderów i świeckie osoby w wielu narodach w różnych zakresach służby.

Joanne napisała swoją pierwszą książkę „Minuta po Minucie”, mówiącą o życiu poprzez trudności, odnoszącą się do jej przeżyć związanych ze śmiertelną chorobą, cudownego uzdrowienia z 14 letniego, wyniszczającego bólu nerwu kręgosłupa, umożliwiającego jej normalne funkcjonowanie i poruszanie się.

Mieszka w Rocklin w Californii wraz z mężem Mike’em. Kocha bycie mamą – ma syna Kian, 17 letniego.

Joanne Miles Moody będzie z nami na obozie usługiwała z zespołem modlitewnym.