Goście Wiatrołapu 2017


Surprise Sithole:

Syn szamanów został powołany przez Boga, którego nie znał, kiedy miał piętnaście lat. Opuścił wtedy swoją rodzinną wioskę i poszedł,okazując posłuszeństwo Głosowi, który w nocy kazał mu wstać i iść….

Niemal zaraz potem z miłości do Jezusa, który go powołał, rozpoczął służbę głoszenia Ewangelii w każdym miejscu, w którym się znalazł. W 1997 Bóg w suwerenny sposób połączył Surprise’a z służbą Heidi i Rollanda Bakerów w Mozambiku i obecnie służy on jako jeden z jej przywódców, nadzorując służby pastorów w Afryce Południowej, pomagając rozprzestrzeniać przebudzenie w regionie, ale również podróżując po całym świecie, zapalając ogień Jezusa w ludziach.

Miłość do Jezusa i pragnienie oglądania chwały Bożej prowadziły znanego dziś jako Papa Surpresa pastora do najciemniejszych i najbiedniejszych miejsc na świecie. Bóg pozwolił mu oglądać wiele cudów, łącznie ze wskrzeszeniami, w nadprzyrodzony sposób obdarował go umiejętnością porozumiewania się w siedemnastu językach. Obecnie mieszka wraz z rodziną w Nelspruit w Południowej Afryce, skąd koordynuje pracę Iris Ministries.

Surprise Sithole wraz z żoną Tryphiną będzie z nami 2 dni na obozie.


Joanne Moody 

Jest ordynowaną usługująca w Apostolic Network of Global Awakening. Ukończyła studia Joanne Miles Moodymagisterskie w zakresie programu certyfikowanego „Chrześcijańskie Uzdrowienie” w służbie Global Awakening. Jest coachem chrześcijańskim z zakresie programu w Western Seminary’s Coaching Program i posiada certyfikacje w Międzynarodowej Federacji Coachingowej.
Przewodzi zespołom uzdrowienia, naucza, przemawia, szkoli, wyposaża liderów i świeckie osoby w wielu narodach w różnych zakresach służby.

Joanne napisała swoją pierwszą książkę „Minuta po Minucie”, mówiącą o życiu poprzez trudności, odnoszącą się do jej przeżyć związanych ze śmiertelną chorobą, cudownego uzdrowienia z 14 letniego, wyniszczającego bólu nerwu kręgosłupa, umożliwiającego jej normalne funkcjonowanie i poruszanie się.

Mieszka w Rocklin w Californii wraz z mężem Mike’em. Kocha bycie mamą – ma syna Kian, 17 letniego.

Joanne Miles Moody będzie z nami na obozie usługiwała z zespołem modlitewnym.