Goście Wiatrołapu 2013

Dr. Kaye Beyer

Jej służba: „We Care For You Ministries” jest usytuowana w Tampie, na  Florydzie. Jest ordynowaną usługującą w “Eagle Worldwide Ministries, Inc

Kaye nawróciła się w 1967 r. Jest osobą o radykalnej wierze. Jej życie jest pełne ponadnaturalnych znaków i cudów od manny pojawiającej się z nieba wraz z Bożą obecnością, po uzdrowienia i ponadnaturalne zaopatrzenie finansowe w czasie misji.Kaye Beyer

Płynie w unikalnym dla siebie proroczym obdarowaniu jak i posługuje tym, którzy są zranieni lub stracili swoich bliskich. Wiele razy  jej „namaszczenie radości” manifestuje się fizycznie.

Jej podróż z Bogiem rozpoczęła się od radykalnego doświadczenia duchowego jej męża, któremu w czasie jazdy ciężarówką pojawiła się manna na kolanach. Od tego czasu manna pojawiała się wielokrotnie na ich spotkaniach, przynosząc niesamowitą, bożą obecność.

Kaye wraz z mężem podróżowała na misje już pół roku po swym nawróceniu, m.in. na Haiti. Wraz z mężem usługiwała na Karaibach, w Meksyku, Centralnej i Południowej Ameryce, Afryce, Australii, Filipinach, Norwegii, Danii, Niemczech, Francji, Singapurze, Indonezji, Izraelu i niektórych krajach Azji.

Fragment z jej usługiwania, cud manny, można zobaczyć na DVD “Palec Boga”.

Jest autorką kilku książek w tym „Cudowny dar manny”, „Deszcz błogosławieństw – jak przejść zwycięsko przez złamanie serca” a także “Supernatural Communication – The privilege of Prayer”

Dr Kaye ma 6 dzieci, 11 wnucząt i 2 prawnucząt. Straciła swego męża w roku 2007 i teraz  jako wdowa kontynuuje swoją służbę. Podniesiona przez Boga i pewna swego przeznaczenia.

 

Joshua Mills

Joshua Mills to  ewangelista, artysta nagrywający własną muzykę (napisał ponad 600 utworów), mówca konferencyjny i autor książek.

Podczas jego nabożeństw manifestują się znaki i cuda ponadnaturalnej mocy Bożej, takie jak olej i złoty pył, uzdrowienia, cuda w sferze finansowej oraz anielskie wizytacje.  Joshua Mills

Joshua i i jego żona Janet Angela Mills usługują w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Azji, Nowej Zelandii i krajach południowego Pacyfiku. Świadcząc o Jezusie Chrystusie dotknęli chwałą Bożą 30 krajów.

Joshua wychował się w rodzinie zielonoświątkowej (od piątego pokolenia), w młodym wieku powierzył swoje życie Panu i został ochrzczony w Duchu Świętym. Będąc w szkole średniej, podczas nabożeństwa przebudzeniowego w kościele w jego rodzinnym Londynie, w stanie Ontario w Kanadzie, przeżył niezwykłe Boże nawiedzenie.

„Czułem rękę Boga na moim życiu i wiedziałem, że już nigdy nie będę taki sam.” – wspomina.

Przeżycie to wzbudziło w nim głęboki głód nadprzyrodzonych manifestacji Ducha Bożego. Joshua zaczął wzrastać w Słowie, spędzać czas na modlitwie i uwielbieniu. Właśnie wtedy, w sposób nadprzyrodzony, nauczył się grać na pianinie i poczuł wezwanie do posługi w uwielbieniu.

W 1996 Joshua Mills zaczął swoją służbę wśród młodzieży i w swoim lokalnym kościele. Założył wtedy służbę New Wine International.

W wieku 19 lat został liderem uwielbienia w Emmanuel Christian Center w Spring Hill na Florydzie. W tym czasie założył grupę w lokalnym kościele i zaczął prowadzić uwielbienie na spotkaniach przebudzeniowych w całej Ameryce Północnej. Gdy mieszkał na Florydzie doświadczył wielu spotkań z Duchem Świętym i nowych objawień chwały (olej i złoty pył), podczas których ludzie przychodzili do Boga i byli uzdrawiani Jego mocą.

kaye_joshuaW 1999 r. Joshua Mills zamieszkał w San Diego w Kalifornii, gdzie usługiwał jako lider uwielbienia w Rejoice Worship Centre, a także zaczął głosić Słowo Boże usługując w znakach i cudach. W tym samym roku poślubił Janet Angelę, z którą rozpoczął wspólną przygodę w służbie Bogu.

Joshua i Janet Angela Mills trwali wiernie we wspólnej posłudze w Stanach Zjednoczonych do momentu, gdy latem 2001r. Bóg przemówił do każdego z nich osobno i polecił im wrócić do Kanady. Po powrocie do Londynu w Ontario zaczęły się otwierać dla nich możliwości posługi w lokalnym kościele – New Life Centre oraz w Arktyce Kanadyjskiej. W wielu miejscach byli świadkami dramatycznych przemian zachodzących w całych społecznościach. Widzieli jak Bóg poruszał się wśród Inuitów (plemię eskimoskie) – zbawiając zgubionych, uzdrawiając chorych, wskrzeszając umarłych, naprawiając złamane serca i dokonując niezwykłych znaków i cudów.

Joshua i Janet Angela Mills usługują w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Azji, Nowej Zelandii i krajach południowego Pacyfiku. Świadcząc o Jezusie Chrystusie dotknęli chwałą Bożą 30 krajów.

W 2005 roku Bóg polecił im udać się z poselstwem do Hollywood. Od tamtej chwili Joshua wystąpił w wielu programach telewizyjnych – TBN, Miracle Channel, GodTV, Spike Network, 100 Huntley Street, Sky Angel, Network Inspiration, Daystar – Celebration Houston, It’s Supernatural with Sid Roth (To ponadnaturalne, Sid Roth), Extreme Prophetic Television with Patricia King. Jego muzyka i pieśni uwielbienia są nadawane w chrześcijańskich i publicznych stacjach radiowych na całym świecie.

W 2007 Joshua i Janet Mills zaczęli działalność służby New Wine International w Palm Springs w Kalifornii. Dzięki tej posłudze udało im się dotrzeć z Chrystusem do ludzi filmu, muzyki i rozrywki i wielu innych środowisk.

 

David i Vera Pedlow

Przez ostatnie 30 lat.usługują w kościołach w Belfaście. Wcześniej David prowadził kościół „Szalom” i pracował jako  david&vera pedlow
policjant. Obecnie jest vice prezydentem Kościołów Zwycięstwa  w Anglii.

Jest też proroczym nauczycielem Słowa, który posiada pragnienie widzenia wolności w życiu ludzi. Wraz z żoną  podróżuje i usługuje w wielu krajach, w tym od 10 lat przyjeżdża do Polski,  proroczo usługując i zachęcając ciało Chrystusa w doświadczaniu mocy i manifestacji Ducha Świętego.Jego drugą pasją jest uwielbienia, gra na saksofonie.

Dodatkowo nadzoruje proroczy zespół tańca.
David jest również częścią Kingdom Alliance, grupy pastorów w Belfaście, którzy  razem pracują w bożej wizji dla Irlandii. Obecnie zamieszkuje  w Moneyreagh on obrzeżach Belfastu, w Irlandii. Poprowadzi warsztat rozwijania daru proroczego.

 

Oraz standardowo polska ekipa w składzie:

 

Marek i Iza Ciesiółka (Kościół Droga – War­szawa)
Gienek i Monika Świerczyńscy (Ko­ściół Boży – Radom),
Magda Broda (Kościół Zwycięstwo w Chrystusie – Jelenia Góra),
Przemek i Kasia Kopyto (Kościół Chrześcijań­ski Nowe Życie – Lublin),
Janek i Ewa Dróżdż (Kościół Jezus Żyje – Piotrków Trybunalski)