Gość Wiatrołapu 2019

surprise sithole

Surprise Sithole:

Syn szamanów został powołany przez Boga, którego nie znał, kiedy miał piętnaście lat. Opuścił wtedy swoją rodzinną wioskę i poszedł,okazując posłuszeństwo Głosowi, który w nocy kazał mu wstać i iść….

Niemal zaraz potem z miłości do Jezusa, który go powołał, rozpoczął służbę głoszenia Ewangelii w każdym miejscu, w którym się znalazł. W 1997 Bóg w suwerenny sposób połączył Surprise’a z służbą Heidi i Rollanda Bakerów w Mozambiku i obecnie służy on jako jeden z jej przywódców, nadzorując służby pastorów w Afryce Południowej, pomagając rozprzestrzeniać przebudzenie w regionie, ale również podróżując po całym świecie, zapalając ogień Jezusa w ludziach.

Miłość do Jezusa i pragnienie oglądania chwały Bożej prowadziły znanego dziś jako Papa Surpresa pastora do najciemniejszych i najbiedniejszych miejsc na świecie. Bóg pozwolił mu oglądać wiele cudów, łącznie ze wskrzeszeniami, w nadprzyrodzony sposób obdarował go umiejętnością porozumiewania się w siedemnastu językach. Obecnie mieszka wraz z rodziną w Nelspruit w Południowej Afryce, skąd koordynuje pracę Iris Ministries.