Warsztaty służb i artystyczne – Wiatrołap 2018


Joanne Moody – Znaki i cuda w życiu codziennym.
Jak chodzić w mocy bożej i uwalniać Królestwo na ziemi

Iza Ciesiółka – Rozwijanie daru proroczego.

Warsztat dla tych co: widzą słyszą i czują, dla tych co mają wizje od Pana i dla tych co widzą Anioły. Dla tych, którzy wchodzą do nieba. Potrzebujemy się rozwijać w tych darach i potrzebujemy nauczyć się pracować strategicznie, wiedząc że inni mogą dostać dalszą część naszego proroctwa. Potrzebujemy współpracując z innymi ku wspólnemu pożytkowi. Bo to pozwoli nam zobaczyć całą perspektywę.
Potrzebujemy zrozumieć jaki autorytet dostajemy, czy dotyczy on pojedynczych osób, społeczności, regionów, kraju itd. Jak rozrózniać proroctwo, jak poddać się pod rozsądzanie proroctwa.

I inne

Ryszard i Magda Sadowscy – Warsztaty doświadczenia Ojcowskiego Serca Boga
Czy mogę mieć pewność, że Bóg jest moim prawdziwym Ojcem? Jak doświadczyć Jego miłości w sposób, który przemieni moje życie? Co to znaczy mieć serce syna i żyć każdego dnia w chwalebnej wolności synów Bożych? Jak praktycznie wyglada przejscie od zycia w duchu sierocym do zycia w duchu usynowienia? Na warsztatach doświadczenia Ojcowskiego Serca Boga będziemy poznawać odpowiedzi na te pytania i razem szukać objawienia Jego pełnego miłości serca dla nas.

Iwona Styczeń – Jak budować swoją finansową przyszłość?

Warsztaty będą płaszczyzną wzajemnej inspiracji i poszukiwaniem właściwego kierunku w obszarze finansów. Bożą mądrością jest zwrócić uwagę na ostrzeżenia i korzystać z błogosławieństw. Dlatego przyjrzymy się kilku historiom największych błędów finansowych opisanych w Biblii by wyciągnąć praktyczne lekcje dla siebie. Będzie m.in. o ukrytej chciwości, defraudacji Bożej własności, sparaliżowanym strachem zarządzaniu, finansowych hipokrytach, zamianie prawdziwego bogactwa na fałszywe.
Kalkulatory nie będą potrzebne 🙂

Magda Broda – Warsztat z poradnictwa chrześcijańskiego.
Ludzie w czasie w którym żyjemy poszukują porad , odpowiedzi na swoje problemy i wyzwania życiowe.  Warsztat jest skierowany do osób, które  chcą  się zaangażować w bardziej świadome towarzyszenie  ludziom w kościele  czy też w świecie. Mówić będziemy o sercu chrześcijańskiego  poradnictwa, cechach doradcy, technikach poradniczych. Dotkniemy sfery rodziny, nastolatków i sytuacji kryzysowych w życiu jak śmierć osoby bliskiej, rozwód, utrata pracy. Jeśli  pragniesz ubogacić swoje umiejętności  to zapraszam Ciebie na ten intensywny , krótki kurs .

Kasia i Przemek Kopyto – iSelf (warsztat dla osób w wieku 15-22).
Weryfikacja współczesnych trendów.

Ania Szczot – Warsztat na temat uwielbienia i tańca.
Będziemy zgłębiać tajniki uwielbienia, uczyć się dlaczego uwielbiamy i jak to robić. Czy taniec w ogóle jest potrzebny? Dużo wiedzy teoretycznej, ale też praktyki i tańca.

Marek Ciesiółka – „NIE ŁUCIEKAJ ŁOJCZE”
Seminarium świadomego ojcostwa. O wejściu w rolę ojca. Tylko dla ojców posiadających minimum jedno dziecko. Sześć dni prowokujących rozmów i dzielenia się doświadczeniem, zrodzonym z autentycznego angażowania się w rozwój naszych dzieci.

Liliana Cydejko – Nadnaturalne czy naturalne?
Jak żyć pelnią Ducha i nie ” zwariować”?
Rozwijanie darów duchowych. Zawsze jest więcej.
Dasz radę z Duchem Świetym i będziesz normalnym człowiekiem.
Co to znaczy; normalny, duchowy czlowiek?
Te i inne tematy, ćwiczenia oraz rozmowy o własnych doświadczeniach z Duchem Świętym i ludźmi.
Zapraszam?
Duch Święty już czeka na Ciebie….?
i ja też?

 

Warsztaty artystyczne: Lepienie z gliny, Pianino, Gitara, survival i inne