Warsztaty służb i artystyczne – Wiatrołap 2017


WARSZTATY SŁUŻB (Godz. 12-13)

Surprise Sithole – Poruszanie się w sferze nadnaturalnej (2 dni – wtorek środa). 

Znaki i cuda w życiu codziennym. Sfera prorocza – jak w niej funkcjonować. W niedzielę i poniedziałek warsztat zaczyna się z Izą Ciesiółką – Jak odnaleźć i rozeznać Boża wizje i podążać za nią w Bożej Mocy.  Prorocze rozpoznanie poruszenia Bożego.


Asia Kwiecień – Sny i wizje – słyszenie Boga dla siebie i innych
Zapraszam na warsztat o tym jak wzrastać w zrozumieniu tego co mówi do nas Bóg przez sny i wizje. Co wpływa na nasze zrozumienie jak wzrastać w tym darze. Jak praktycznie zabrać się za interpretacje.

Ryszard i Magda Sadowscy – Warsztaty doświadczenia Ojcowskiego Serca Boga

Czy mogę mieć pewność, że Bóg jest moim prawdziwym Ojcem? Jak doświadczyć Jego miłości w sposób, który przemieni moje życie? Co to znaczy mieć serce syna i żyć każdego dnia w chwalebnej wolności synów Bożych? Jak praktycznie wyglada przejscie od zycia w duchu sierocym do zycia w duchu usynowienia? Na warsztatach doświadczenia Ojcowskiego Serca Boga będziemy poznawać odpowiedzi na te pytania i razem szukać objawienia Jego pełnego miłości serca dla nas.

Dawid Muszkiet – Jak zostać rybakiem ludzi
„Pójdźcie za mną, a sprawię, że staniecie się rybakami ludzi” – Marka 1:17.
Zapraszam na 5-dniowy warsztat, gdzie będziemy mieli możliwość odkrywać co dziś oznacza być rybakiem ludzi.
Jeżeli chcesz widzieć więcej nie tylko o tym jak znajdować tych, który są otwarci na ewangelię o Królestwie oraz co im powiedzieć; ale też jak pomnażać uczniów, łączyć ich w grupy przekształcające się we wspólnoty – to warsztat dla Ciebie. W planach również praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy i umiejętności na ulicach Olsztynka bądź Olsztyna!

Iwona Styczeń – Jak budować swoją finansową przyszłość?
Na warsztacie będziemy odkrywać: co wspólnego ma kasa i leżenie na plaży, jak to kim jestem determinuje moją przyszłość finansową, kim są beztroscy przekaźnicy, eleganccy niewolnicy i przytomni realiści w obszarze finansów? I co to wszystko ma wspólnego w ogóle z Bogiem…

Liliana Cydejko Świadectwo życia pełne miłości i mocy Bożej

„Apostołowie zaś składali z wielką mocą świadectwo o zmartwychwstaniu Pana Jezusa, a wielka łaska spoczywała na nich wszystkich”. Dz.4,33

Co to jest świadectwo?
Czy świadectwo, to tylko słowa?
Jakie ma znaczenie i jaką rolę pełni w życiu każdego człowieka?
Dlaczego w życiu człowieka wierzącego świadectwo odgrywa ważną rolę ?
Te i inne pytania oraz odpowiedzi pojawią się na tym warsztacie.
Widząc potrzebę omówienia tego tematu, a także uwolnienia zachęty, by świadczyć z miłością i mocą swoim życiem postanowiłam poprowadzić taki właśnie warsztat.
Opowiem swoje historie, ale także będę zachęcać uczestników do opowiadania własnych. To też czas na naukę w jaki sposób robić to najlepiej.

Będziemy rozmawiać i uczyć się od siebie wzajemnie, korzystać z Pisma Świętego, prowadzenia Ducha Świętego i dobrze spędzać czas razem ze sobą i Bogiem……:)

Przyjdź, jeśli chcesz doświadczyć Boga i dawać świadectwo swoim życiem pełne miłości i mocy Bożej.
Do zobaczenia na Wiatrołapie 🙂

Magda Broda – Warsztat z poradnictwa chrześcijańskiego.
Ludzie w czasie w którym żyjemy poszukują porad , odpowiedzi na swoje problemy i wyzwania życiowe.  Warsztat jest skierowany do osób, które  chcą  się zaangażować w bardziej świadome towarzyszenie  ludziom w kościele  czy też w świecie. Mówić będziemy o sercu chrześcijańskiego  poradnictwa, cechach doradcy, technikach poradniczych. Dotkniemy sfery rodziny, nastolatków i sytuacji kryzysowych w życiu jak śmierć osoby bliskiej, rozwód, utrata pracy. Jeśli  pragniesz ubogacić swoje umiejętności  to zapraszam Ciebie na ten intensywny , krótki kurs .

Jan Dróżdż – Ghost in the Shell
Nie wiesz, co sądzić o nadprzyrodzonej rzeczywistości?
Już w niej jesteś, wiec dowiedz się o podstawach używania Bożego obdarowania, bo warto wiedzieć kim jesteś i co masz do dyspozycji.
Jesteśmy przeznaczeni do wzrostu, pomnożenia i wchodzenia na nowe tereny.
Zawsze jest więcej niż to, co już mamy.
Zapraszam na warsztat tych, którzy zaczynają swoją podróż z Bogiem w nadprzyrodzony wymiar życia.
Dowiedz się, spróbuj, używaj.

Kasia i Przemek Kopyto – TABOO -warsztat dla osób w wieku 15-22
Wszystko co chciałbyś wiedzieć o relacjach, a boisz się zapytać. Warsztat ma dotyczyć realnych problemów i pytań uczestników. Jeśli planujesz wziąć w nim udział i chcesz w pełni z niego skorzystać już teraz (TO BARDZO WAŻNE) prześlij nam – może być anonimowo – opis swojego problemu/pytania na tego maila: taboo.wiatrolap@icloud.com

Marek Ciesiółka – Tajemnice Twoich wysłuchanych modlitw
Jak modlić się samemu? Jak modlić się do skutku? Jak być pewnym, że modlitwa jest wysłuchana? Jakie modlitwy poruszają góry? Jak wejść w bliższą więź z Bogiem przez modlitwę? Jakie modlitwy podobają się Bogu?

Warsztat dotyczący indywidualnej modlitwy wystawienniczej.

 

WARSZTATY ARTYSTYCZNE (Godz. 14.15-15.15)

Ania Cydejko – Lepienie z gliny

Kajetan Nobel – Gitara elektryczna (lekcje indywidualne)

Szymon Szczot – Pianino (poziom zaawansowany)

Ewa Kopyto – Taniec

Radosław Krawczyk – Warsztat plastyczno-proroczy

i inne 🙂