Seminarium uzdrowienia wewnętrznego


GRUPA SEMINARIUM UZDROWIENIA WEWNĘTRZNEGO

Zakres wiekowy 17-99 lat

Godziny zajęć: 11.00-11.50 czyli druga godzina wykładów każdego dnia, camp spotyka się cały tydzień, uczestnictwo po wcześniejszym zapisie, nie ma możliwości dojścia do campu po 2 dniu.

14.15-15.15 usługa indywidualna dla chętnych po zapisach

Prowadzący: Iza Ciesiółka, Magda Broda

Program: Na Seminarium obozowym będziemy prowadzili warsztaty, składające się z wykładów połączonych z indywidalnym procesem uzdrowienia, oraz posługą indywidualną prowadzoną przez trzy grupy uzdrowienia wewnętrznego, polegającą na rozeznaniu problemu usłudze proroczej i modlitwie uzdrowienia.

Warsztaty kierujemy zarówno do osób chcących taką posługą się zajmować (tu pomoże nam dodatkowo warsztat służb) jak i do tych, którzy poszukują czegoś nowego, zagubionych, będących na jakimś rozdrożu w życiu, osób przeżywających od dłuższego czasu zamieszanie lub żyjących pod dużą presją.

Praca nasza oparta jest o kilka szkół uzdrowienia wewnętrznego miedzy innymi o podejście zintegrowane, teofostyczne jak również elementy sozo. Bierze więc pod uwagę sprawdzenie wpływu przekleństw pokoleniowych na nasze życie, sytuacji traumatycznych, niebożych przekonań i ślubów wewnętrznych, które w nas funkcjonują i w końcu zajmuje się rozeznaniem otwartych drzwi, które mogły dać legalne prawo złemu do ataku na nasze życie.

Każdy ma swój poziom wytrzymałości na taki atak mniejszy lub większy. Z reguły jednak  przeliczamy się co do sił, które mamy i nasze emocje, a więc i dusza doznaje uszczerbku, jest zagłuszana, torpedowana a my nie rozumiejąc co się dzieje, wybieramy często rozwiązanie, które wydaje się nam najlepsze bo przywraca chwilowy spokój naszej duszy, po jakimś czasie okazuje się jednak, że coś nie gra, a my ponownie przeżywamy  zamieszanie.

Potrzebujemy więc całościowo spojrzeć na to, co się stało i nie obawiać się jeszcze raz rozeznać podjętych przez nas decyzji.

 

Camp drugi w skrócie w tym roku zawiera więc: Pracę nad indywidualnym rozeznaniem miejsca, w którym jesteśmy i możliwościami zmiany naszej życiowej sytuacji. W tym samym czasie uczeniem się usługi uzdrowienia i służby uwolnienia  na osobistym przykładzie.