Warsztaty artystyczne 2015


WARSZTAT LEPIENIA Z GLINY

Lubisz wymyślać różne, nowe postacie i przedmioty? Spróbuj przenieść swoją wyobraźnię w przestrzeń. Na

warsztacie lepienia z gliny będziemy właśnie to robić i nie tylko. Ja osobiście z doświadczenia, dokładnie prawie pięcioletniego, wiem, że to prawdziwa przyjemność i niezwykła frajda. Tych, którzy lubią takie rzeczy serdecznie zapraszam.

 

WARSZTATY PLANSZÓWKOWE

Przyjdź i zobacz jak wyglądają współczesne gry planszowe i karciane. Jeśli myślisz, że chodzi o Chińczyka, Monopol, Uno czy Makao to tym bardziej przyjdź i daj się zaskoczyć. Poznasz różne rodzaje gier przeznaczonych zarówno dla dzieci (powyżej 8 roku życia), młodzieży i dorosłych. Przekonaj się jak w połączeniu z zabawą możesz doskonalić swoje umiejętności takie jak: refleks, spostrzegawczość, planowanie,współpraca, strategiczne myślenie a także wzbogacić wiedzę. A przede wszystkim miło spędź czas na graniu w dobrym towarzystwie.
Dla największych zapaleńców opowieści co, gdzie i jak kupować, gdzie można pograć za darmo a także jak tworzy się gry planszowe.

WARSZTAT TAŃCA

Uważam, że tańcem można również oddać Bogu cześć!
Podczas obozu Wiatrołap poprowadzę zajęcia taneczne połączone ze strechingiem, rozciąganiem, wzmacnianiem , nauką choreografii do świetnych utworów muzycznych z użyciem gadżetu jakim byłby pompon… a każde zajęcia wcześniej oddane modlitwą i pokazaniem w Słowie Bożym jak Bóg widzi młodych ludzi, radujących się w Panu przez aktywność fizyczną:)
Chcę pokazać, że taniec energiczny, nawet z pomponami lub bez, jest w oczach Boga czymś dobrym, kreatywnym i jest błogosławieństwem tak jak każda forma ewangelizacji bądź oddania Bogu część i uwielbienia jego, a przecież to on daje nam te pomysły wszystkie! :)