Goście Wiatrołapu 2014

Randy Demain

Głosi ewangelię od 30 lat. Randy zakładał kościoły, służył jako pastor, nauczyciel. Przez ostatnich kilka lat randy demainpodróżował jako ewangelista przebudzeniowy, głosząc w znakach i cudach, przynosząc ludzi do miejsca życiowych przełomów. Randy regularnie prowadzi krucjaty ewangelizacyjne, modli się o uzdrowienia, szkoli ewangelistów ulicznych i głosi na konferencjach na całym świecie. W jego sercu jest pragnienie zobaczenia Ciała Chrystusa żyjącego nie tylko w słowie, ale też w manifestacji Ducha i mocy. Jest też autorem kilku książek, między innymi: Dominion Surges, The Nephilim Resurgence.

David i Vera Pedlow

Przez ostatnie 30 lat.usługują w kościołach w Belfaście. Wcześniej David prowadził kościół „Szalom” i pracował jako david&vera pedlow
policjant. Obecnie jest vice prezydentem Kościołów Zwycięstwa w Anglii.

Jest też proroczym nauczycielem Słowa, który posiada pragnienie widzenia wolności w życiu ludzi. Wraz z żoną podróżuje i usługuje w wielu krajach, w tym od 10 lat przyjeżdża do Polski, proroczo usługując i zachęcając ciało Chrystusa w doświadczaniu mocy i manifestacji Ducha Świętego.Jego drugą pasją jest uwielbienia, gra na saksofonie.

Dodatkowo nadzoruje proroczy zespół tańca.
David jest również częścią Kingdom Alliance, grupy pastorów w Belfaście, którzy razem pracują w bożej wizji dla Irlandii. Obecnie zamieszkuje w Moneyreagh on obrzeżach Belfastu, w Irlandii. Poprowadzi warsztat rozwijania daru proroczego.

Oraz standardowo polska ekipa w składzie:

Marek i Iza Ciesiółka (Kościół Droga – War­szawa)
Eugeniusz i Monika Świerczyńscy (Ko­ściół Boży – Radom),
Magda Broda (Kościół Zwycięstwo w Chrystusie – Jelenia Góra),
Przemek i Kasia Kopyto (Kościół Chrześcijań­ski Nowe Życie – Lublin),
Janek i Ewa Dróżdż (Kościół Jezus Żyje – Piotrków Trybunalski)